Cabana Familiar Con 3 Dormitorios Y Banos Privados
Cabana Familiar Con 3 Dormitorios Y Banos Privados Villa de Leyva ligt op 3 km afstand van de Iglesia de Nuestra Señora del Rosario en biedt gasten een privétuin en een gemeenschappelijke salon. Het vakantiehuis biedt mogelijkheden om mini-golf, tafeltennis en biljart in de omgeving, binnen circa 10-minuten rijafstand van het attractiepark Gondava.
Het Casa Museo Antonio Nariño is op ongeveer 3,1 km afstand gesitueerd. De gesitueerde in Villa de Leyva Cabana Familiar Con 3 Dormitorios Y Banos Privados ligt binnen ongeveer 15-minuten rijafstand van culturele bezienswaardigheden zoals Casa Museo Luis Alberto Acuña.
Gasten van de villa kunnen genieten van het uitzicht over de tuin. De accommodatie beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zorgen ook voor een comfortabele ervaring.
Deze villa heeft een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Cabana Familiar Con 3 Dormitorios Y Banos Privados?
Gasten van Cabana Familiar Con 3 Dormitorios Y Banos Privados kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Hoeveel kost het om Cabana Familiar Con 3 Dormitorios Y Banos Privados te boeken?
De gemiddelde prijs in Cabana Familiar Con 3 Dormitorios Y Banos Privados is $220. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij Cabana Familiar Con 3 Dormitorios Y Banos Privados?
Cabana Familiar Con 3 Dormitorios Y Banos Privados biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in de villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Cabana Familiar Con 3 Dormitorios Y Banos Privados?
Gasten die in Cabana Familiar Con 3 Dormitorios Y Banos Privados verblijven, kunnen gemakkelijk het attractiepark Gondava en het Casa Museo Antonio Nariño bereiken, die respectievelijk op 4 km afstand van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.